خرید اقساطی آیفون تصویری ایرانی

خرید اقساطی آیفون تصویری ایرانی : سایت دورفون با توجه به شرایط اقتصادی موجود در جامعه و همچنین انجام یک معامله برد برد، هم برای شما عزیزان و هم برای کسب وکار خود ، اقدام به فروش محصولات خود با دریافت چک نموده است.

سیستم دریافتی های سایت به این شکل است که بدون افزایش قیمت در خرید با چک، شما عزیزان 35 درصد از مبلغ فاکتور خود را بصورت نقدی پرداخته نموده و الباقی را طی دو فقره چک هر یک به مدت یک ماه تسویه می نمایید.

محصول با دریافت وجه نقد و چک ها تحویل شما عزیزان داده می شود.

خرید اقساطی آیفون تصویری در تبریز

توجه داشته باشید در خرید با چک تصاویر یک برگ از چک جهت استعلام کد صیادی و وضعیت چک الزامی است ، پس از دریافت وضعیت چک سفارش شما عزیزان وارد فاز عملیاتی خواهد شد.

این امکان برای سراسر کشور فعال می باشد و شما هوطن عزیز می توانند با مطالعه شرایط و همچنین تماس تلفنی با شماره ۰۹۲۱۰۲۳۳۷۵۸ سفارش های خود را ثبت نمایند.

 

سایت دورفون امیدوار است به عنوان اولین فروشگاه اینترنتی آیفون تصویری با پرداخت اقساطی ،گام های موثری در هوشمندسازی منازل شما با شرایط ویژه فراهم آورد.

خرید اقساطی آیفون تصویری ایرانی یک امکان برابر برای توسعه تکنولوژی دربازکن تصویری در کشور عزیزمان می باشد و امیدواریم با اجرای این طرح گام بزرگی در توسعه کسب و کار ایرانی و رونق بخشی به تولید کارخانجات با کیفیت ایرانی بپردازیم.

شرایط خرید اقساطی آیفون تصویری آلدو در فروشگاه دورفون

  1. فروش صرفا برای محصولات آیفون تصویری ایرانی آلدو امکان پذیر است.
  2. شماره صیادی چک بانکی خود را جهت بررسی اعتبار حساب به واتس آپ شماره 09210233758 ارسال بفرمایید.
  3. پس از تایید اعتبار حساب چک .
  4. محصول مورد نظر خود را انتخاب و سفارش خود را ثبت می فرمایید .
  5. دو فقره چک یک ماه طبق توافق صادر میفرمایید و از طریق پست جمهوری اسلامی ایران به آدرس اعلام شده ارسال بفرمایید.
  6. پس از دریافت چک ها از طرف تیم مالی و تایید و 35 درصد وجه پیش پرداخت را واریز می فرمایید و محصولات شما از طریق پست ارسال می شوند.

همچنین خرید نقدی آیفون تصویری سیماران با تخفیف بسیار مناسب از داخل سایت دورفون امکان پذیر است.

با تشکر تیم مالی دورفون

 

 

 

صفحه اینستاگرامی ما

تماس با ما

مشاهده آموزش های فنی