خرید اقساطی آیفون تصویری در تبریز

خرید اقساطی آیفون تصویری در تبریز

متاسفانه به دلیل عدم ثبات اقتصادی این طرح تا اطلاع ثانوی متوقف شده است.

سایت دورفون با توجه به شرایط اقتصادی موجود در جامعه و همچنین انجام یک معامله برد برد، هم برای شما عزیزان و هم برای کسب وکار خود ، اقدام به فروش محصولات خود با دریافت چک نموده است.

سیستم دریافتی های سایت به این شکل است که بدون افزایش قیمت در خرید با چک، شما عزیزان ۴۰ درصد از مبلغ فاکتور خود را بصورت نقدی پرداخته نموده و الباقی را طی دو فقره چک هر یک به مدت یک ماه تسویه می نمایید.

محصول با دریافت وجه نقد و چک ها تحویل شما عزیزان داده می شود.

خرید اقساطی آیفون تصویری در تبریز

توجه داشته باشید در خرید با چک تصاویر یک برگ از چک جهت استعلام کد صیادی و وضعیت چک الزامی است ، پس از دریافت وضعیت چک سفارش شما عزیزان وارد فاز عملیاتی خواهد شد.

این امکان در حال حاضر فقط در شهر تبریز فعال می باشد و همشهریان عزیز می توانند با مطالعه شرایط و همچنین تماس تلفنی با شماره ۰۹۲۱۰۲۳۳۷۵۸ سفارش های خود را ثبت نمایند.

 

سایت دورفون امیدوار است به عنوان اولین فروشگاه اینترنتی آیفون تصویری در منطقه آذربایجان گام های موثری در هوشمندسازی منازل شما با شرایط ویژه فراهم آورد.

خرید اقساطی آیفون تصویری در تبریز یک امکان برابر برای توسعه تکنولوژی دربازکن تصویری در شهر عزیزمان تبریز می باشد و امیدواریم با اجرای این طرح گام بزرگی در توسعه کسب و کار ایرانی و رونق بخشی به تولید کارخانجات با کیفیت ایرانی بپردازیم.

با تشکر تیم مالی دورفون

 

 

 

صفحه اینستاگرامی ما

تماس با ما

مشاهده آموزش های فنی