پشتیبانی : 09210233758

هیچ محصولی در سبد خرید نیست.

چرا نباید آیفون تصویری را از دیجی کالا خرید؟

خرید آیفون تصویری از دیجی کالا

خرید آیفون تصویری از دیجی کالافروشگاه دورفون در حدود یک سال گذشته سابقه فروش آیفون تصویری در دیجی کالا را داشته است. فروش آیفون تصویری در دیجی کالا شاید در نگاه اول یک تجارت پر سود باشد اما در حقیقت با فروش کمتر از طرق دیگر سود بیشتری به فروشنده خواهد رسید.

در این بین خرید آیفون تصویری از دیجی کالا برای خریداران نیز مشکلاتی به همراه دارد.

به هیچ عنوان به این مقاله با دید تخریب خرید آیفون تصویری از دیجی کالا نگاه نکنید ، ما تجربه فروش در دیجیکالا را داشته ایم و این بازار بسیار قوی بدون شک مزایای فراوانی دارد و به هیچ وجه اعتبار و قدرت دیجیکالا زیر سوال بردنی نیست.

اما موضوعی که مطرح است امکان یک خرید موفق در خصوص آیفون تصویری از دیجیکالا است. آیا ما می توانیم صرفا با کمک توضیحات محصولات دیجیکالا بهترین انتخاب را تجربه کنیم؟ یا نه باید یک مشاوره دقیق کسب نمایم؟

چه حسی به شما دست خواهد داد زمانی که محصول به دستتان برسد و پس از نصب نیاز شما را تامین ننماید؟

آیفون تصویری زوایای بسیاری دارد شاید مشخصات یک تلفن همراه معلوم باشد اما در خصوص آیفون تصویری نکات پنهان بسیار وجود دارد.

پس با ما در این مورد همراه باشید.

مشکلات خرید آیفون تصویری از دیجی کالا

اولین مشکل خرید آیفون تصویری از دیجی کالا قیمت های نامتعارف محصولات است دلیل این قیمت های نامتعارف وضع تعرفه های بسیار بالا و هزینه های جانبی دیجی کالا می باشد که موجب می شود تا فروشنده قیمت های خود را بالاتر از لیست نمایندگی در نظر بگیرد.

مشکل دیگر خرید از دیجی کالا عدم ارتباط مستقیم فروشنده و خریدار است ، محصولات سایت دیجی کالا مستقیما توسط دیجی کالا به فروش نمی رسد بلکه توسط فروشندگان واسطه این عمل انجام می شود، در صورتی که شما تصمیم به خرید آیفون تصویری از دیجی کالا را داشته باشید نمی توانید با فروشنده محصول مشورت نمایید و این موجب می شود تا پس از دریافت محصول با چیز که انتظار داشته اید مواجه نشوید.

مشکل دیگری که در خرید آیفون تصویری از دیجی کالا پیش می آید عدم انعطاف محصولات موجود در سایت دیجی کالا است ،که این نیز به همان مورد دوم بر می گردد ، شاید شما برای مجتمع ۳ واحدی خود قصد خرید مانیتور های ترکیبی را داشته باشید (دو تا بدون حافظه یکی با حافظه ) این امر تنها با ارتباط شما با فروشنده و مشورت با او صورت آسان می شود.

مشکلات فروش آیفون تصویری در دیجی کالا

فروش آیفون تصویری در دیجی کالا شاید آسان ترین راه عرضه محصول در یک بازار بسیار بزرگ باشد اما با توجه به حاشیه سود کم آیفون تصویری و درصد های کمسیون بالای سایت در کنار هزینه های حمل و پردازش کالا در دیجی کالا ، این تجارت برای شما پر سود نخواهد بود.

اگر از یک فروش ۵ میلیون تومانی در فروشگاه خودتان ۵۰۰ هزار تومان سود برداشت نمایید ، در سایت دیجی کالا ۵۰۰ هزار تومان را از مبلغی بالای ۱۲ میلیون تومان برداشت خواهید نمود.

بزرگترین مشکل فروش آیفون تصویری در دیجی کالا پرداختی های سایت است ، عملا دیجی کالا هر دو ماه یکبار تسویه حساب می نماید. این یعنی اگر شما در فروشگاه خود فروش اقساطی داشته باشید به مراتب سود و مشتری بیشتری نسبت به فروش آیفون تصویری در سایت دیجی کالا خواهید داشت.

تجربه بسیار ارزشمند و ناخوشایند فروش آیفون تصویری در سایت دیجی کالا موجب شد تا ما از فروش محصول در این سایت منصرف شویم. حتی خرید آیفون تصویری از دیجی کالا نیز تجربه دلچسبی نبود.

به دلیل بازگشت بسیار زیاد کالا ها به دلیل مشکلات سلیقه ای به این نتیجه رسدیم .

چرا که خرید ها بدون مشورت صورت می پذیرفت. وقتی شما قصد خرید یک شارژر موبایل دارید مشخصات و امکانات آن را به دقت مطالعه می کنید و سفارش می دهید اما در مورد آیفون تصویری بسیاری از موارد مرتبط با نحوه سیم کشی و نوع سیم کشی ساختمان شماست و بسیاری از موارد با امکانات مانیتور مرتبط است.

پس در صورتی که قصد خرید آیفون تصویری دارید با شماره ۰۹۲۱۰۲۳۳۷۵۸ تماس حاصل فرمایید و یک مشاوره بسیار عالی دریافت کنید و اطمینان داشته باشید ما در دورفون هیچ کالای بی کیفتی عرضه نخواهیم کرد.

 

 

instagram

raminameli وب‌سایت
مدیر و بنیانگذار فروشگاه دورفون

دیدگاهتان را بنویسید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *

X