پشتیبانی : 09210233758

سبد خرید شما خالی است.

آیفون تصویری ارزان قیمت

آیفون تصویری آلدو 414

قبل از هر چیز باید بگویم ارزان به معنای بی کیفیت نیست، هیچگاه در هیچ محصولی کیفیت را فدای قیمت نکنید.

متاسفانه در بازار آیفون تصویری تعداد نام و برندها بسیار زیاد است و انتخاب بسیارسخت .

سختی انتخاب علاوه بر ظاهر و کیفیت حتی در قیمت نیز خود را نسان می دهد. مهم ترین مورد برای انتخاب یک آیفون تصویری سایز مانیتور است ، بدون شک هر چه مانیتور بزرگتر می شود ، قیمت محصول هم بالا تر می رود.

با توجه به تجارب کارشناسان ما آیفون تصویری ها شرکت سیماران و آلدو کیفیت مورد تاییدی دارند و از نظر خدمات پس از فروش هم بسیار پرقدرت هستند.

یکی دیگر از امکانات مهمی که بر قیمت آیفون تصویری تاثیر دارد ، قابلیت ذخیره تصاویر مراجعه کنندگان است. این امکان بین ۱۰۰ تا ۱۵۰ هزار تومان تفاوت قیمتی برای شما ایجاد می کند که البته بسیار کاربردی و مناسب است.

آیفون تصویری ارزان قیمت سیماران

در بازکن تصویری ۳٫۵ اینچی سیماران یکی از آیفون تصویری ارزان قیمت تولید شده در ایران است این مانیتور فاقد هرگونه امکانات جانبی است و فقط جهت باز کردن درب و مشاهده تصاویر مراجعه کننده مورد استفاده قرار می گیرد.

 

ماینتور 3.5 اینچی سیماران

آیفون تصویری سیماران ۴٫۳ اینچ بدون حافظه صفحه نمایش این محصول نسبت به همتای خود اندکی بزرگتر است و کیفیت تصاویر بهتری هم دارد.

این مانیتور هم فاقد حافظه داخلی است و فقط امکان باز کردن درب و نمایش تصاویر را دارد.

یکی دیگر از تفاوت های آیفون تصویری ۴.۳ اینچی بدون حافظه سیماران با مانیتور آیفون تصویری ۳.۵ اینچ سیماران وجود قاب مشکی در اطراف مانیتور این محصول می باشد.

این قاب مشکی جلوه زیبا تری نصبت به مانیتور ۳.۵ اینچ به این محصول داده است.

آیفون تصویری ارزان قیمت فروشگاه دورفون

 

آیفون تصویری سیماران ۴٫۳ اینچ کلید لمسی با حافظه  این محصول دارای حافظه جانبی است و امکانات بسیار مناسبی نسبت به قیمتش دارد ، از جمله ذخیره تصاویر مراجعه کننده ها و باز کردن درب پارکینگ می باشد.

این محصول دارای کلید های لمسی هستند و قدرت لمسی آنها بالا است.

اگر به دنبال یک آیفون تصویری ارزان قیمت و مقرون به صرفه هستید که امکانات جدابی مانیتور HS43/M200 سیماران یک انتخاب خوب است.

ایفون تصویری 4.3 اینچ سیماران

 

آیفون تصویری ارزان قیمت آلدو

آیفون تصویری آلدو ۴٫۳ اینچ بدون حافظه – V412 این محصول از طراحی ساده و معمولی برخوردار است، این محصول را می توان آیفون تصویری ارزان قیمت آلدو نام گذاشت و قیمت مناسبی نسبت به مانیتور ۳٫۵ اینچی سیماران دارد. این محصول فاقد قابلیت حافظه است. و در مقایسه با رقیب خود صفحه نمایش بزرگتری دارد.

آیفون تصویری ارزان قیمت

آیفون تصویری آلدو بدون حافظه AL-414 این محصول طراحی متفاوتی نسبت به اکثر تولیدات معمول دارد ، ظاهر این محصول کشیده تر است و از دو رنگ تشکیل شده . قاب سفید رنگ با حاشیه مانیتور مشکی رنگ. این محصول در دو مدل با حافظه و بدون حافظه می باشد. آیفون تصویری ارزان قیمت آلدو مدل ۴۱۴ دارای کلید های لمسی و بسیار شیک می باشد.

در گذشته این محصول دارای کلید های غیر لمسی بود اما با توجه به گسترش تکنولوژی ها و نیاز به روز رسانی آیفون های تصویری ۴۱۴ آلدو کلید های لمسی در دستور کار این شرکت قرا  گرفت که زیبایی خاصی به آنها داده است.

مانیتور 4.3 اینچی آلدو 414

بدون جافظه

آیفون تصویری ارزان قیمت فروشگاه دورفون

با حافظه

 

آیفون تصویری آلدو طراحی جدید با حافظه مدل V416M این مدل دربازکن جدید ترین تولید شرکت آلدو است که طراحی بسیار ظریفی دارد و از صفحه نمایش بسیار با کیفیت ۴٫۳ اینچی LED بهره می برد ، قابلیت ضبط عکس و فیلم را دارد و طراحی آن خاص است.

این محصول آلدو طراحی جدیدی دارد و در آن سعی شده است تا از طراحی های یکنواخت سایر رقبا فاصله گرفته شود.

این محصول از آیفون تصویری ارزان قیمت و مقرون به صرفه آلدو می باشد.

مانیتور 4.3 اینچی آلدو

 

آیفون تصویری ارزان قیمت و مقرون به صرفه

تایید درگاه امن (مشاهده با کلیک)

دروازه پرداخت معتبر
صفحه اینستاگرامی سایت دورفون
raminameli وب‌سایت
مدیر و بنیانگذار فروشگاه دورفون

دیدگاهتان را بنویسید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *